Mieszkaj
spokojnie

Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, charakteryzująca się niską, kameralną podmiejską zabudową. Zamieszkaj pośród pięknych zielonych terenów w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i poczuj charakterystyczny dla Wawra spokojny tryb życia.

NOWOCZESNY DESIGN
4 POK. 75 – 81 m2

PRYWATNE OGRODY
od 103 do 226 m2

1 LUB 2 MIEJSCA
POSTOJOWE

Mieszkaj wygodnie
w cudownym otoczeniu

W pierwszym etapie osiedla Wawer Park powstanie 28 dwupoziomowych mieszkań z ogrodami, skupionych w zabudowie bliźniaczej. Stonowane kolory elewacji, nowoczesny, ale uniwersalny design oraz harmonijny układ budynków sprawią, że inwestycja idealnie wkomponuje się w architekturę krajobrazu i połączy dwie formy budowlane – mieszkanie i dom, zapewniając mieszkańcom jednocześnie komfort przedmieścia i miejską swobodę.

BARDZO DOBRZE
DOŚWIETLONE POMIESZCZENIA

OKNO NA ŚWIAT

Wszystkie pomieszczenia będą bardzo dobrze doświetlone. Panoramiczne okno przy zlewie kuchennym oraz w łazience to najnowszy trend w światowej architekturze. Okna narożne – sięgające podłogi – w pokoju dziennym, dadzą nie tylko światło, ale również widok na zieleń, która otacza Wawer Park.

Na piętrze w jednej sypialni okna dachowe nadające niepowtarzalny klimat, a w pozostałych pokojach wysokie, przez które będzie można obserwować urokliwą okolicę.

Nasi architekci zadbali nie tylko o funkcjonalność, ale także design. Ramy zewnętrzne wszystkich okien będą w okleinie o fakturze drewna, która tak bardzo pasuje do okolicy, wewnętrzne natomiast – w ponadczasowej bieli, idealnie harmonizującej z każdym stylem i wystrojem wnętrz.

Blisko natury,
blisko miasta

Wawer Park znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od wielkomiejskiego szumu, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowanej z centrum, że dojazd tam nie będzie stanowić żadnego problemu.

Mieszkańcy Wawer Park dojdą pieszo na przystanek autobusowy „Jachtowa” w ok. 5 minut. Autobusem linii 213 dotrą do stacji kolejowej PKP Falenica w 10 minut a samochodem w ok. 5 minut. Przy stacji funkcjonuje parking Park & Ride na którym można bezpiecznie zaparkować auto. W podobnej odległości jest kolejna stacja – PKP Radość. Z tego miejsca do centrum Warszawy dojadą koleją SKM w ok 24 minuty. Natomiast mieszkanie na osiedlu Wawer Park jest oddalone od centrum Warszawy o 30 minut jazdy samochodem.

ul. Zagórzańska 52

ok. 5 min.

„Jachtowa”
przystanek komunikacji miejskiej

ok. 5-7 min.

ok. 10 min.

PKP Falenica z P+R PKP Radość
(SKM S1 i Koleje Mazowieckie)

ok. 30 min.

ok. 24 - 30 min.

centrum
Warszawy

Wiele osób, szukając idealnego miejsca do zamieszkania, wybiera taką lokalizację, która daje bezpośredni i nieograniczony dostęp do edukacji oraz zajęć dodatkowych wspomagających rozwój dzieci.

3 szkoły podstawowe, 3 przedszkola, szkoła językowa, muzyczna oraz liceum ogólnokształcące

filia Wawerskiego Centrum Kultury

stadnina koni, kluby sportowe, plastyczne, taneczne

sklepy spożywcze, lokalny targ, supermarkety

W królestwie
natury

Wawer otulony jest Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. Obszar ten daje przede wszystkim nieograniczone możliwości rekreacyjne: można się wybrać na wiosenne i letnie wycieczki rowerowe, jesienne grzybobrania oraz długie zimowe spacery. Najbliższa okolica osiedla Wawer Park ma do zaoferowania swoim mieszkańcom także Morskie Oko, czyli malutkie jezioro z miejscem idealnym na pikniki i spotkania ze znajomymi, liczne ścieżki biegowe, unikatowe pomniki przyrody, wydmy oraz torfowiska.

Wawer to także fragment prawego brzegu Wisły, wzdłuż którego rozciągają się kilometry piaszczystych plaż, przepięknych latem i o każdej porze roku. Prawy brzeg Wisły, w dużej części dziki i nieuregulowany, to prawdziwa duma Warszawy. Tu króluje natura.

Wybierz
swój dom

Nr domu Powierzchnia Ogród Status Zapytaj Karta 3D

A2

82 m2

229 m2

sprzedane

Powierzchnia
82 m2
Ogród
229 m2
Status
sprzedane

C2

82 m2

158 m2

dostępne

Powierzchnia
82 m2
Ogród
158 m2
Status
dostępne

E2

82 m2

156 m2

sprzedane

Powierzchnia
82 m2
Ogród
156 m2
Status
sprzedane

G2

82 m2

154 m2

sprzedane

Powierzchnia
82 m2
Ogród
154 m2
Status
sprzedane

J2

82 m2

166 m2

sprzedane

Powierzchnia
82 m2
Ogród
166 m2
Status
sprzedane

L2

80 m2

163 m2

sprzedane

Powierzchnia
80 m2
Ogród
163 m2
Status
sprzedane

N2

82 m2

114 m2

rezerwacja

Powierzchnia
82 m2
Ogród
114 m2
Status
rezerwacja
Nr domu Powierzchnia Ogród Status Zapytaj Karta 3D

C2

82 m2

158 m2

dostępne

Powierzchnia
82 m2
Ogród
158 m2
Status
dostępne

Zakupy

Komunikacja

Restauracje

Edukacja

Zdrowie

Rekreacja

Bądź EKO

Nasze inwestycje staramy się realizować z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Wierzymy w to, że na komfort i jakość życia ma wpływ dostępność zielonych przestrzeni. Nie tylko poprawiają one jakość powietrza, ale wpływają również na nastrój i zachęcają do aktywności. Inwestycje Albero Invest wypełnione są roślinnością oraz małą architekturą, będą stanowić oazę spokoju i wypoczynku. Miejsce to ma również szansę stać się placem zabaw Twoich pociech. Rodzinny obiad, a może wspólna celebracja ważnych wydarzeń? Sam zdecydujesz, jak zaaranżować przestrzeń dedykowaną Tobie i Twojej rodzinie.

W ramach przyjętego programu EKO dla naszych inwestycji sięgamy po następujące rozwiązania:

utrzymujemy odpowiedniej wielkości powierzchnię biologicznie czynną

stosujemy materiały gwarantujące wysoką termoizolacyjność budynków

stosujemy antysmogowe filtry węglowe zabezpieczające ochronę na poziomie 98% przed cząstkami pyłu PM10

na osiedlu są ogólnodostępne stojaki dla ekologicznych kierowców rowerów

Mapa

Umów się
na spotkanie

  Wykaz spółek z Grupy Albero jest dostępny pod tym adresem

  W dowolnym momencie mogę cofnąć moją zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem czynności, których dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

  Małgorzata Czeboćko | Krzysztof Dziukała

  +48 22 375 93 06

  poniedziałek - piątek

  10:00 - 18:00

  sobota

  10:00 - 14:00

  W trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników wdrożyliśmy specjalne środki ostrożności oraz procedury zgodnie z zaleceniami GIS.

  Spotkania w biurze sprzedaży są możliwe po wcześniejszym umówieniu i odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

  Zapraszamy również do rozmowy z wykorzystaniem wideokonferencji w tym celu prosimy o kontakt z naszym doradcą, który mailowo prześle link do wirtualnej sali.